Kampioenen 2018

KAMPIOENEN 2018

Hippiade pony's 2018

Dressuur
Dressuur klasse Z2 cat. DE: Thessa Gilbers (Varsseveld) - Baumann's Despino
Dressuur klasse Z1 cat. DE: Micky Schelstraete (Gemonde) - Schierensees Mithril
Dressuur klasse Z1/Z2 cat. C: Gwen Troquet (Nuth) - Zandberg's Diva Izebel
Dressuur klasse M2 cat. DE: Lara van Gaal (Sint-Michielsgestel) - Rembrandt
Dressuur klasse M1 cat. DE: Mery-Lou Moormann (De Koog) - Fernando B
Dressuur klasse M1/M2 cat. C: Romee Neefs (Helden) - Demi-Beau
Dressuur klasse M1/M2 cat. AB: Kyra Hingstman (Westerbork) - Job
Dressuur klasse L2 cat. DE: Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy
Dressuur klasse L2 cat. C: Mirre Van Meijel (Swolgen) - Regina’s Hielke
Dressuur klasse L2 cat. AB: Dana Maas (Helvoirt) - Devon DH
Dressuur klasse L1 cat. DE: Gioia Lub (Garderen) - Leuns Veld Winston Jr.
Dressuur klasse L1 cat. C: Bridget Lock (Appeltern) - Forest Gump
Dressuur klasse L1 cat. AB: Nick van Doorn (Berlicum) - Isabel
Dressuur klasse B cat. DE: Romee van Gaal (Sint-Michielsgestel) - Den Östrik's Nio
Dressuur klasse B cat. C: Nick van Doorn (Berlicum) - Starlight
Dressuur klasse B cat. AB: Tess van den Hurk (Gemonde) - Prins Beatle

Springen
Springen klasse ZZ cat. DE: Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Elisabeth Stables Vanety
Springen klasse Z categorie D/E: Henrica Bakker (Harkema) - Time Out
Springen klasse Z cat. C: Sytze van Dellen (Opende) - Mistery ASG
Springen klasse M cat. DE: Lars Schröder (Tubbergen) - Giorgio
Springen klasse M cat. C: Jannie Nentjes (Tollebeek) - The Mister
Springen klasse L cat. DE: Roos Wevers (Markelo) - Troublemaker
Springen klasse L cat. C: Lotte van der Kaaij (Berltsum) - Sjakkalakka MH
Springen klasse L cat. AB: Simon Redder (Staphorst) - Black Magic

Afdelingsdressuur en Verenigingskampioenschap Pony's
Afdelingsdressuur Viertal Kür op Muziek klasse M/Z cat. BCDE: Kring Eindhoven De Kempen, 70,250%
Afdelingsdressuur viertal klasse Z cat. BCDE: De Schouwse Ruiters (Schouwen-Duiveland)
Afdelingsdressuur viertal klasse M cat. BCDE: De Duiksehoefjes (Loon op Zand)
Afdelingsdressuur viertal klasse L cat. BCDE: Caprilli (Panningen)
Afdelingsdressuur viertal klasse L cat. ABC: De Cavalieren (Berkel-Enschot)
Afdelingsdressuur Zestal klasse M/Z cat. BCDE: Zuid Drentse Meertallen - Esdalruiters (Emmen)
Afdelingsdressuur Zestal klasse L cat. ABC: HTC Hessum (Hessum)
Verenigingskampioenschap: PC Klein Maar Dapper (Nunspeet)

Voltige (24 en 25 augustus)
Voltige klasse: Solo L: Naomi Ruitenbeek (Roy Rogers) - Longeur Cynthia Danvers - CSI
Voltige klasse: Solo M: Iris van Noord (Roy Rogers) - Longeur Cynthia Danvers - Cuvola
Voltige klasse: Solo Z: Sofie van der Laan (Roy Rogers) - Longeur Cynthia Danvers - CSI
Voltige klasse: Teams B: Zuidenveld 1 (Sleen) - Longeur Lisette Peeters - El Arenal
Voltige klasse: Teams L: Groenendaal 2 - Longeur Kirsten Renses - Martin
Voltige klasse: Teams M: De Wittegheit 3 - Longeur Sanne van Amsterdam - Rainbow
Voltige klasse: Teams Z: De Wittegheit 2 - Longeur Ingrid Lammers - Zidane B
Voltige klasse: Pas de Deux L: Renate Maas/Sophie Boef (Hipp Oss/Montferlandruiters) - Longeur Imke v Lith - Lady
Voltige klasse: Pas de Deux M: Amy Verhagen/Annelous de Graaf (Hornedamme) - Longeur Jeroen Rijpstra - Canito

KNHS Indoorkampioenschap 2018

Dressuur paarden 

  • B: Tessa De Groot (RIEL) met Infinity B (70,39%)
  • L1: Ellen Van Arendonk (Dronten) met Incredible (71,72%)
  • L2: Saskia Van Es (Voerendaal) met Italo (72,56%)
  • M1: Mascha Van Es (Heerlen) met Hupadoeska pb (71,33%)
  • M2: Romy Bemelmans (Hulsberg) met Hiphop (70,67%)
  • Z1: Febe Van Zwambagt (Bergharen) met Fs Love Story (70,74%)
  • Z2: Mara de Vries (Poederoijen) met Habibi DVB (71.734%)
  • ZZ-licht: Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) met Greenpoint's Cupido (73,129%)
  • U25: Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) met Tc Athene (74,416%)
  • Junioren: Kimberly Pap (Nunspeet) met Victory (72,467%)
  • Young riders: Esmee Donkers (Venhorst) met Chaina (73,037%)
  • ZZ-Zwaar: Jonna Schelstraete - Van den Ham (Gemonde) met Grand-charmeur (71,08%)
  • Lichte Tour: Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) met Fleau de Baian (72,987%)
  • Zware Tour: Diederik Van Silfhout (Lunteren) met Expression (76,085%)

Dressuur pony's 

  • B categorie A/B: Nick Van Doorn (Berlicum NB) met Isabel (72,67%)
  • B categorie C: Silke Reuvekamp (Erica) met Rakt's Charly (71,72%)
  • B categorie D/E: Veerle Van Hof (Kerkrade) met Equine parks Xander (73,17%)
  • L1 categorie A/B: Evy Vermey (Montfoort) met Lucky (66,33%)
  • L1 categorie C: Flore Woerts (Franeker) met Igor (69,56%)
  • L1 categorie D/E: Isabella anna Hof W (Woubrugge) met Turfhorst Riverman (69,50%)
  • L2 categorie A/B: Nina Van Rooij (Sint-Michielsgestel) met Chico (71,22%)
  • L2 categorie C: Lynne Van Erp (Heesch) met King (70,56%)
  • L2 categorie D/E: Mery - lou Moormann (De Koog) met Fernando B (68,28%)
  • M1/M2 categorie A/B: Bridget Lock (Appeltern) met Dutch Prairie Charlie (69,06%)
  • M1/M2 categorie C: Anniek Vanhove (Bree) met Frits (65,56%)
  • M1 categorie D/E: Romy Bertelink (Eindhoven) met wielbraek's firefly (71,22%)
  • M2 categorie D/E: Micky Schelstraete (Gemonde) met Schierensees Mithril (71,11%)
  • Z1/Z2 categorie C: Senna Van de Gevel (Tilburg) met Sarina Ks (68,19%)
  • Z1 categorie D/E: Lieke Schoenmakers (Haaren) met Iduno (68,73%)
  • Z2 categorie D/E: Micky Schelstraete (Gemonde) met Elin’s Noncisdador (74,841%)

Paarden springen

  • B springen: Emma Bocken (Weert) - Happy Hour, 92.5 punten  
  • L springen: Erwin de Bruin (Lunteren) – Bon Ami, 0/0 35,45
  • M springen: Bas Moerings (Roosendaal) – Hervesther, 0/0 32.48
  • Z springen: Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Gallardo csi, 0/0 39.27
  • ZZ springen: Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Falanita, 0/0 36.57

 Pony’s springen

  • B categorie A/B: Guusje Gaasbeek (Bleiswijk) – Misty Dee, 87.5 punten
  • B categorie C: Tess Gubbels (Baarlo Lb) – Skippy vd Veldehoeve, 87 punten
  • B categorie D/E: Julia Kapteijn (De Meern) – Milan Moscan, 90 punten
  • L categorie A/B: Simon Redder (Staphorst) - Black Magic, 0/0/26.19
  • L categorie C:  Lex Gijsen (Echt) - Hopstein Diamond, 0/0/29.05
  • L categorie D/E: Saskia Brinkman (Staphorst) - Temptation, 0/0/28.42
  • M categorie C: Siebrecht Leijenaar (Hurdegaryp) - Comers Grey Lad, 0/0/33.52
  • M categorie D/E: Kim Loman (Tilligte) - Kellogs, 0/0/30.71
  • Z categorie C: Fleur Timmermans (Poppel) - Precious Diamond, 0/0/33.38
  • Z categorie D/E: Tamara Van Manen (Stroe) - Top Dominique, 0/0/0/29.18
  • ZZ categorie D/E: Mart IJland (Hengelo Ov) - Fantasia, 0/0/0/32.26